DSCN9073Під такою назвою відбувся виховний захід на відділенні майбутніх фармацевтів, який підготували і провели студенти – третьокурсники, під керівництвом Оксани Федорівни Гончар.

Викладач, відкриваючи свято, наголосила на важливості професії фармацевта, високій відповідальності працівників галузі і особливо зробила наголос на необхідності отримання належних знань, щоб мати право називатися фармацевтом – професіоналом.

 Справжній фахівець повинен знати витоки своєї професії, її сучасні проблеми, тому розмову про роботу фармацевта розпочали саме з історії розвитку фармації, відзначивши, що українська фармація має глибокі історичні традиції, а фармацевт продовжує залишатися однією з найбільш важливих професій не тільки в Україні, а й в усьому світі.DSCN9088

Майбутні фахівці з увагою слухали виступаючих і з задоволенням сприймали сценки про етику поведінки фармацевта. Також весело відреагували студенти на вікторину, в якій взяли участь усі присутні. У спотворених пацієнтами назвах ліків, потрібно було впізнати справжню назву. Це був жартівливий тест на кмітливість.

DSCN9101Справжньою окрасою свята був виступ випускниці Щирської Ірини Миколаївни яка зараз працює завідувачем аптеки «Віталюкс».

Диплом фармацевта гостя отримала у 2005 році. Вона поділилася спогадами про студентські роки, коли брала участь у конкурсі професійної майстерності «Панацея» і виборола десяте призове місце серед 23 – х учасників. Ірина Миколаївна висловила слова глибокої вдячності викладачам за базові, міцні знання отриманні у рідній Альма - матер, які допомагали їй здобути вищу освіту у Харківському національному фармацевтичному університеті. Ірина Миколаївна нагадала , що треба завжди пам’ятати про професійну гордість і про свою належність до славної когорти фармацевтів, чия місія – радити, допомагати, рятувати.DSCN9084

І щоб бути спроможним виконати цю місію, потрібно, перш за все, мати міцні знання, постійно самовдосконалюватися, набувати досвіду, професіоналізму. Вона привітала присутніх зі святом і запросила до аптеки «Віталюкс», щоб студенти побачили роботу закладу і відчули атмосферу доброзичливості і уваги до пацієнта що є надзвичайно важливим у практичній роботі.

DSCN9065Завдячуючи наочності захід був ще більш значимим і цікавим. Книжкова виставка під назвою «Фармація і фармацевт – активні учасники охорони здоров’я», крилаті вислови про фармацію, мультимедійне супроводження і, звичайно, показ сучасного одягу для працівників аптек.

 

 

«Он властелин лекарств,

Хоть и не лекарь,

Он знает что таит в себе рецепт –

Наш дорогой, отзывчивый Аптекарь,

Наш терпеливый, мудрый фармацевт!» -

такими рядками вірша було завершено зустріч, яка дуже сподобалася майбутнім фармацевтам, значна частина з них відзначала професійне свято вперше.

Завідувач бібліотеки

Валентина Касімова