2.116 вересня 2014 року на ІІ фельдшерському відділенні відбувся патріотично-виховний захід присвячений військовим подіям на сході України «Ціна незалежності або дні, які змінили Україну». Захід  підготувала група 210 л керівник групи  Глоба Т.М.

Студенти згадали хронологію подій, з початку АТО (13 квітня) до вересня 2014 року, нагадали про страшні події під Волновахою, про збитий ІЛ-76 Збройних сил України, про перемир'я 20.06.14 – 27.06.14, про обстріл мирного населення з БМ-21 «Град», про пасажирський літакBoeing 777… Всі виступи супроводжувалися відеофільмами.

Студентство вшанувало пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

 

Несподіваною для студентів стала зустріч із  гостями, учасниками АТО, військовослужбовцями Кіровоградщини, які знаходяться в даний час на лікуванні після поранення. Гості поділилися своїми спогадами та болеем з приводу втрат колег та побратимів, які загинули під час бойових дій в Донецьку.

Перед присутніми виступила мама одного із військових, яка звернулася до всіх з проханням молитися за тих, хто захищає нашу Україну .2.2

Від почутих розповідей, студенти не могли стримати сліз.

А на завершення – молитва за мир, за наших військових, адже сьогодні  ми разом  і ми переможемо, бо нас захищають справжні патріоти, сини неньки-України.

P.S. Під оплески та вигуки: «ПОВЕРТАЙТЕСЯ ЖИВИМИ!» гості залишили аудиторію.