У сучасному світі Штучний інтелект – це потужний інструмент, який використовується у всіх сферах нашого життя. Водночас з величезним потенціалом, який може нам допомогти у вирішенні проблем, ШІ несе у собі й певні загрози. З метою ознайомлення педагогів з новітніми технологіями та можливостями використання ШІ в освітньому процесі та відповідно до Плану роботи в коледжі проведено тренінг з даної тематики. Під час тренінгу було обговорено різні аспекти використання штучного інтелекту в професійній освіті, зокрема, переваги та виклики використання штучного інтелекту в освітніх процесах; можливості застосування інтелектуальних систем у персоналізованому навчанні; роль викладача у контексті ШІ та його взаємодія зі здобувачами освіти. Сформовано уміння учасників генерувати точну інформацію.

Викладач інформатики Лілія ХЛІСТА поділилася власним досвідом із застосування Gemini та Gamma – це інструменти штучного інтелекту, які дозволяють швидко та легко створювати різноманітний контент: документи, презентації, веб-сторінки.

Проведення таких тренінгів стимулює розвиток креативного мислення педагогічних працівників, надає нові можливості в організації освітнього процесу, сприяє зацікавленості педагогів та бажанню впроваджувати отримані знання у власну практичну діяльність.