DSC 0904

   Не дивлячись на всі негаразди в країні, у коледжі вирує спортивне життя. На зміну конкурсу «Нумо, хлопці!» викладач кафедра фізичного виховання І.О.Шостак підготував не менш захоплююче спортшоу «Нумо, дівчата!», в якому взяли участь шість команд. Це – «Морячки» (гр.210л), «Мedbull» (228л), «Мушкетерки» (118л) та «Kery Mey» (220л).

DSC 0946

   Конкурс складався із шести раундів. Естафета «Хокей» розпочала однойменне змагання: дівчата повинні були на п’ять хвилин стати професійними хокеїстками, з чим вони достойно впорались. А поки учасниці після напруженого змагання віддихувались, уболівальників розважали хлопці-паркуристи: вони виконували складні елементи вуличної акробатики. Та найбільше вразив присутніх Микола Турченко (320л) своїм віртуозним сальто із 4-метрової (!) висоти.Конкурс продовжила комбінована естафета. Учасниці по черзі виконали ведення баскетбольного, футзального та гандбольного м’яча, завершивши цей вид змагання вправами з обручем та стрибками у мішку.
   Після естафети «Кенгуру» (стрибок з місця у довжину) конкурсантки презентували глядачам домашнє завдання – протягом п’яти команди-учасниці виконали танцювальну постанову. Зокрема, конкурс «Черлідер» найбільше вдався дівчатам «Морячок» та «Medbull». Вслід за танцювальним конкурсом змагалися у гнучкості капітани команд – вони проходили під планкою, причому щоразу все нижче і нижче. Найгнучкішими виявились «Мушкетерки» і знову - «Medbull».

DSC 0978

   І ось настав пік розважальної програми – в центр залу вийшов п’ятиразовий чемпіон Європи, майстер спорту міжнародного класу Сергій Шевченко. Відомий усьому світу спортсмен та тренер з гирьового спорту продемонстрував глядачам номер із гирьового жонглювання, який, до речі, пройшов відбір шостого сезону шоу «Україна має талант». Сергій показав неймовірну техніку жонглювання гирями вагою в 16 та 24 кг, а також вправи з палаючими гирями. Зал буквально гримів від захоплення та бурхливих оплесків.
Заключним раундом стало перетягування канату. Конкурсантки змагалися за олімпійською системою. Виграли «Мушкетерки».

DSC 1006

   Всім було весело, розважливо й цікаво. Та конкурс на те він і конкурс, що хтось когось перемагає і хтось комусь програє. Призеркою змагання стала команда «Kery Mey» (220л), другу сходинку підкорили «Морячки» (210л), на третю й четверту піднялися «Мушкетерки» (118л) та «Medbull» (228л). Та головне, як підкреслив організатор шоу І.О.Шостак, не перемога, а позитивний настрій, піднесені емоції та ейфорія як учасників, так і глядачів від побаченого дійства. І, безперечно, щоб провести будь-який конкурс на високому рівні, то одних моральних та фізичних затрат замало. Тож організатори змагання дуже вдячні за допомогу з боку обласної федерації легкої атлетики та студентської ради коледжу, а також А.Міхєєвій, яка професійно озвучила свято. Значущості й вагомості конкурсу надавала присутність журналістів обласного телебачення та спортивних інтернет-видань, а також підтримка голови фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Геннадія Салькова.

DSC 1013