7 березня 2023 року у Кіровоградському медичному фаховому коледжу імені Є.Й.Мухіна відбулася зустріч студентів медсестринського та загальноосвітнього відділень з представниками Національної поліції. До студентів завітали співробітники відділу по зв’язкам з громадськістю управління патрульної поліції в Кіровоградській області Ольга Вариченко та Антон Левандовський, а також волонтер відділу протидії кіберзлочинам в Кіровоградській області Департаменту кіберполіції Денис Павлюк.

Працівники патрульної поліції проінформували слухачів про новостворену молодіжну субкультуру «Редан». Звернули увагу студентів на те, як не потрапити під її деструктивний вплив. Довели інформацію про негативні наслідки діяльності зазначеної субкультури. Ознайомили із відповідальністю за протиправні дії, які виникають під час порушень громадської безпеки.

В свою чергу Денис Павлюк презентував проект кіберполіці екосистему "Мрія". Це платформа співпраці кіберполіції України та волонтерів у протидії російським окупантам в медійному просторі.Під час презентації кожний охочий міг підписатися на канал та поставити запитання Денису, який очолює команду "Kropbase", що бореться з російською пропагандою в нашому регіоні.

Доведена інформація дозволить студентам медичного коледжу підвищити протидію викликам в інформаційному просторі зі сторони ворогів та наблизити нашу Перемогу!

Долучитися до каналу "Мрія" у застосунку Telegramm можна за посиланням https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6

 

 

07.03.2023-407.03.2023-507.03.2023-6