З 7 по 11 листопада 2022 р. у дистанційному форматі проходив тиждень ц/к фармацевтичних дисциплін, відповідно до плану методичної роботи коледжу та графіку проведення тижня циклової комісії.

7 листопада викладач Приходченко Т.І. провела відкриту лекцію по фармакогнозії на тему: "Флавоноїди". Методична мета "Активізація розумової діяльності студентів на теоретичному занятті шляхом застосування інтерактивних та проблемо-пошукових методів" була досягнена. Заняття пройшло динамічно, під супровід структурованої інформативної презентації. Студенти були активними, викладач використовувала методи "Мозкового штурму", "Незакінчене речення". В зміст лекції було закладено певну кількість помилок змістового характеру і студенти віднаходили їх, ґрунтовно аналізували і виправляли. Це додало заняттю емоційності . Тетяна Іванівна продемонструвала уміння встановлювати і підтримувати контакт зі студентами, створювати атмосферу співробітництва, спільного пошуку відповіді на проблемні питання.

9 листопада студенти медико-фармацевтичного відділення стали учасниками ток-шоу "Спеції теж ліки: міф чи реальність". Найактивнішу участь приймали майбутні асистенти фармацевта групи 319ф під керівництвом викладача фармакології Гончар О.Ф.. Дискутували з цього проблемного питання фармаколог (Мойсеєв О.), лікарка (Міроненко Є.), нутріціолог (Малинова Г.), косметолог (Репка А.), шеф-кухар ресторану "Їж на здоров'я" (Нестеренко А.), знавець народної медицини (Заяць Є.). Глядачі ж шоу отримали цікаву та корисну інформацію про лікувальні, смакові та інші властивості куркуми, кориці, селери, лаврового листа, базиліка та інших прянощів. Дізналися про відмінності та особливості кропу, фенхелю, анісу та кмину. Віртуально відчули насолоду від кави з кардамоном та детокс - ванни з імбирем. Така інтерактивна форма проведення заходу сприяла удосконаленню вмінь дискутувати, добирати переконливі аргументи, висловлювати та захищати власну позицію, не боятися публічних виступів. Що власне і забезпечує розвиток необхідної для майбутніх спеціалістів фармації комунікативної компетентності. Крім того під час заходу студенти мали змогу розширити свої знання з питань фармакології лікарських засобів, біологічно-активних добавок, лікарської рослинної сировини, формувати уміння застосовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях, вміння логічно, аргументовано висловлювати власну думку, розвивати допитливість. Позитивна, емоційно насичена атмосфера заходу підтвердила актуальність теми і форми проведення заходу.

10 листопада викладач Параконєв О.В. організував для студентів випускної групи 319ф вікторину "Знавці фармацевтичної хімії". Захід дозволив оцінити рівень формування професійних компетентностей, а також вдосконалити вміння, необхідні для прийняття самостійних рішень під час роботи у виробничих умовах, сформувати мотивовану потребу систематично поновлювати свої знання, розвивати пам'ять, увагу, кмітливість, творчі здібності. Вікторина проходила в 5 турів: бліц-опитування у формі мозкового штурму, вибір відповідності із використанням платформи Learningapps, логічні ланцюжки (встановити послідовність додавання речовин під час титрування), доповнити твердження. В третьому турі "Практик" демонструвалось відео проведення якісної реакції і необхідно було встановити речовину, яку досліджували. І не дивлячись на певні проблеми з інтернет-зв'язком, команди "Йончики" та "Атоми" змагалися завзято і результативно.

16.11.2022-216.11.2022-3