DSC 0152

 24 лютого в Кіровоградському медичному коледжі ім. Є. Й. Мухіна на цикловій комісії фізичного виховання відбувся спортивно-розважальний  конкурс «Нумо, хлопці», присвячений Дню захисника Вітчизни.

Відповідальна за проведення конкурсу, викладач фізичного виховання вищої категорії Фріга Л. В.

Головною метою конкурсу є виховання у студентів почуття патріотизму, колективізму, вміння відповідати не тільки за себе, а й за команду в цілому.

В конкурсі приймали участь хлопці  з груп 118Л, 128Л, 220Л, 218Л першого фельдшерського відділення.

В складі журі була адміністрація коледжу, викладачі фізичного виховання, а також Голова ради ветеранів спорту та Великої Вітчизняної Війни міста Кіровограда.

DSC 0175DSC 0800

 Конкурс розпочався з організованого виходу команд  на чолі з викладачем та підняття прапору України. Капітани команд здали рапорти і розпочалася конкурсна програма, яка була представлена не лише спортивними змаганнями, а й розважальними. Студенти мали можливість для розвитку не тільки спортивних здібностей, а й творчих. В цілому конкурс пройшов в дружній атмосфері, вболівальники активно підтримували свої команди. Учасників команд прийшли привітати танцювальні колективи «Катруся» та «Форсаж»,  їх виступи зробили конкурс яскравим та незабутнім.  В кінці змагань були визначені переможці, які були нагороджені грамотами та призами.

DSC 0840DSC 0119